درباره آریا پخش رایکا

شرکت آریا در سال 1382 فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات و کارآفرینی و ایجاد شغل برای جوانان با تاکید بر محصولات رسانه ای من جمله سی دی، دی وی دی، فلش و باتری، فعالیت خود را به صورت مختصر آغاز نموده و در ادامه با تمرکز بر فروش مویرگی خود در استان های تهران و کرج و بنابر سیاست برطرف سازی حداکثری نیاز مشتریان خود با تامین محصولات کالای برقی و جانبی موبایل و کامپیوتر و ابزارآلات به عنوان اولین شرکت پخش مویرگی پیشرو در این حوزه جایگاه مناسبی را به خود اختصاص داده است.

شرکت پخش آریا طی سال‌های اخیر در راستای گسترش کیفیت دامنه خدمات و کالاهای قابل عرضه خود اقدام به اخذ نمایندگی های رسمی توزیع و فروش انحصاری تعدادی از تولیدکنندگان داخلی مانند دنا الکتریک، شرکت کمال آفرین یزدان راد و همچنین تولید کنندگان خارجی مانند شرکت گروندیگ (GRUNDING) آلمان نموده است. در سال‌های اخیر همکاری با این تولید کنندگان خارجی و داخلی به واحد بازرگانی شرکت آریا این امکان را داده تا بتواند شروع به همکاری خود را در واردات برندهای معتبر روز دنیا و سایر برندهای معتبر و مصرفی مشتریان در حوزه فعالیت خود رقم بزند و به واسطه همین توسعه با استقبال مشتریان خود در لاین های عمده فروشی و اخد نمایندگی درشهر‌ها و شهرستان ها و همچنین فروشگاه‌های زنجیره‌ای مواجه شود.

خاطر نشان می‌سازد که این شرکت طی 19 سال کاری خود امروزه با پوشش کامل مویرگی در استان های تهران و کرج (30،000 مشتری فعال فروشگاهی) در اصناف الکتریکی، سوپرمارکت، هایپرمارکت و زنجیره ای، عکاسی، موبایل وکامپیوتر فروشی، ابزارآلات و لوازم التحریر فروشی و همچنین پوشش عمده به شهرها و شهرستان‌ها در اصناف الکتریکی در این صنعت از پیشروان پوشش و خدمت رسانی است.

ما با باور به کار تیمی و با اتکا بر سرمایه انسانی وفادار، متعهد و مسئولیت پذیر خود و با آشنایی عمیق طی 19 سال کاری نسبت به خواسته‌ها و نیازهای توزیع کالاهای حوزه الکترونیک، طی پکیجی کامل از سرویس‌های خدماتی را به تولیدكنندگان، صاحبان برندها، عمده‌فروشان و خرده‌فروشان در زمان و شرایط مناسب به سراسر ایران را رسالت خود می دانیم. در این مسیر، با به کارگیری دانش و فناوری‌های نوین، توانمندسازی منابع انسانی تیم حرفه‌ای آریا در راستای حصول ارزش آفرینی پایا و تامین منافع کلیه ذینفعان خود اهتمام می‌ورزد این رسالت و مسولیت پذیری تیم آریا موجب شده است که شرکت بتواند هر محصول جدیدی را به بازار ایران ارایه نماید. اگر کسب و کار شما نیازمند توزیع فراگیر می‌باشد، ما قادر هستیم كه یك راه حل برتر برای اجرای استراژی‌های شما فراهم نماییم.