شرکای تجاری

ارزش اصلی، حفظ منافع تمامی ذینفعان است و یکی از مهم‌ترین ذینفعان شرکت آریا پخش رایکا تامین کنندگان آن می‌باشند که طی سال‌ها تجربه کاری توام دانش شرکت آریا در حال حاضر مفتخر است با تامین کنندگان با شرح ذیل فعالیت خود را پر قدرت ادامه دهد.

توانایی بخصوص شرکت آریا در حوزه برند سازی به عنوان شرکت پخش مویرگی و عمده مستقل در حوزه الکترونیک باعث شد. تا طی سالها تجربه کاری خود هم مسیر با کارخانه جات و وارد کننده های نو ظهور و قدرتمند باشد و همچنین در مسیر برند سازی پیشرفت قابل توجهی را برای تامین کنندگان در راستای برند محصولاتشان رقم زنند.

اودانا

شرکت اودانا تولیدکننده ملزومات و قطعات الکترونیک ماننده سه راهی و کابل و کالاهای مختلفی از منبع تغذیه تا محافظ برق و انواع لوازم جانبی کامپیوتر را تولید کرده و محصولاتش در تمام نقاط کشور شناخته شده‌اند. در ایران اودانا توانسته بخشی از بازار ایران را به دست بگیرد.
 

گیگاسل

گیگاسل، برند ثبت شده شرکت نینگبو گیگاسل الکترونیک میباشد. گیگا به معنای ۱۰ به توان ۹ یا یک میلیارد است و در کاربرد به معنای بسیار بزرگ و نامحدود میباشد. انتخاب برند گیگاسل با هدف ارائه و تامین نیاز روزمره مصرف کنندگان بدون هیچ محدودیت و در هر مکان میباشد.

تراست

عمر این نوع باتری ها تا 5 سال تخمین زده شده است. تکنولوژی به‌کار رفته در این باتری‌ها آلکالاین است و قابلیت شارژ مجدد ندارند؛ همچنین ویژگی اصلی باتری‌های آلکالاین، ماندگاری و دوام بالای آن‌هاست. این باتری‌ها، برخلاف دیگر مدل‌ها، با گذشت زمان انرژی خود را از دست نمی‌دهند و پایداری خوبی دارند.

شی کاریزما

 شرکت کمال آفرین یزدان راد از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه بازرگانی آغاز نمود و در بهار سال 1399 اقدام به ساخت و راه اندازی کارخانه‌ای در حوزه تولید محصولات الکترونیک با برند SHE CHARISMA نمود و وارد عرصه تولید محصولات الکترونیک گردید.

بکسو

شرکت داده پردازی آواتک در سال 1395 باهدف تولید و مونتاژ محصولات گروه حافظه و لوازم جانبی تلفن همراه و رایانه با 10سال تجربه تاسیس گردید.

هدف ما تولید کالا باکیفیت و همچنین باقیمتی مناسب در شان مصرف کننده ایرانی است.چشم اندازما ایجاد رضایت خاطر جهت مشتریان وفادار همراه با افزایش تنوع محصولات وارائه بهترین خدمات پس از فروش است.